Huis > producten > condensatoren > Tantalum - Polymer Condensatoren > 6TCE470MI
6TCE470MI
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 6TCE470MI met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 6TCE470MI
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP TANT POLY 470UF 6.3V 2917
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 6TCE470MI Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP TANT POLY 470UF 6.3V 2917 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 59600 pcs Data papier TC Series Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 6.3V
Type Molded Tolerantie ±20%
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serie POSCAP™ TC
ratings - Packaging Original-Reel®
Verpakking / doos 2917 (7343 Metric) Andere namen P123573DKR
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 3 (168 Hours) Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks
Fabrikant Size Code D4 Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.157" (4.00mm) Kenmerken General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance) 18 mOhm gedetailleerde beschrijving 470µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 18 mOhm
Capaciteit 470µF
Gerelateerde producten
  • Deel#:6TCE470M
  • fabrikanten:Panasonic