Huis > producten > condensatoren > Tantalum - Polymer Condensatoren > 6TCE680M
6TCE680M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 6TCE680M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 6TCE680M
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP TANT POLY 680UF 6.3V 2917
(in US Dollars)
2000 pcs4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 6TCE680M Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP TANT POLY 680UF 6.3V 2917 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 88852 pcs Data papier TC Series Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 6.3V
Type Molded Tolerantie ±20%
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serie POSCAP™ TC