Huis > producten > relays > Power Relays, meer dan 2 Amps > ALE14F18
ALE14F18
ALE14F18
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ALE14F18 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ALE14F18
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 18V
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ALE14F18 Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 18V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 51584 pcs Data papier ALE Series Datasheet
Categorie relays Turn On Spanning (Max) 13.5 VDC
Turn Off Voltage (Min) 0.9 VDC Klemtype PC Pin, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
switching Voltage 277VAC - Max Serie ALE
release Time 20ms Relaistype General Purpose
Packaging Bulk Temperatuur -40°C ~ 85°C
opereren Time 20ms montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken Insulation - Class F
gedetailleerde beschrijving General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 18VDC Coil Through Hole Contact Rating (Current) 16A
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO) Contactformulier SPST-NO (1 Form A)
coil Voltage 18VDC coil Type Non Latching
coil Resistance 810 Ohms coil Vermogen 400 mW
coil Current 22.2mA