Huis > producten > relays > Power Relays, meer dan 2 Amps > ALE15B12
ALE15B12
ALE15B12
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ALE15B12 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ALE15B12
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer ALE15B12 Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5061 pcs Data papier ALE Series Datasheet
Categorie relays Turn On Spanning (Max) 9 VDC
Turn Off Voltage (Min) 0.6 VDC Klemtype PC Pin
switching Voltage 277VAC - Max Serie ALE
release Time 20ms Relaistype General Purpose
Packaging Bulk Andere namen 255-1991
ALE15B12-ND
Temperatuur -40°C ~ 85°C opereren Time 20ms
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken Insulation - Class B
gedetailleerde beschrijving General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole Contact Rating (Current) 16A
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO) Contactformulier SPST-NO (1 Form A)
coil Voltage 12VDC coil Type Non Latching
coil Resistance 360 Ohms coil Vermogen 400 mW
coil Current 33.3mA