Huis > producten > relays > Power Relays, meer dan 2 Amps > ALZ12F12
ALZ12F12
ALZ12F12
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ALZ12F12 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ALZ12F12
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 12V
(in US Dollars)
1 pcs20 pcs40 pcs60 pcs100 pcs
260 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ALZ12F12 Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 12V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 58569 pcs Data papier ALZ Series
Categorie relays Turn On Spanning (Max) 8.4 VDC
Turn Off Voltage (Min) 1.2 VDC Klemtype PC Pin
switching Voltage 440VAC - Max Serie ALZ
release Time 5ms Relaistype General Purpose
Packaging Tube Andere namen 255-1446
Temperatuur -40°C ~ 105°C opereren Time 15ms
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken Insulation - Class F, Sealed - Fully gedetailleerde beschrijving General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 12VDC Coil Through Hole
Contact Rating (Current) 16A Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contactformulier SPDT (1 Form C) coil Voltage 12VDC
coil Type Non Latching coil Resistance 360 Ohms
coil Vermogen 400 mW coil Current 33.3mA