ALZ12F22W
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ALZ12F22W met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | ALZ12F22W |
|---|---|
| Fabrikant | Panasonic |
| Beschrijving | ALZ RELAY 1 FORM C 22V |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 100 pcs | ||||
Product parameter
| Onderdeel nummer | ALZ12F22W | Fabrikant | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | ALZ RELAY 1 FORM C 22V | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 49392 pcs | Data papier | ALZ Series |
| Categorie | relays | Serie | * |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) | Fabrikant Standaard Levertijd | 16 Weeks |
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
Gerelateerde producten
- Deel#:
ALZ12F4HW - fabrikanten:
Panasonic - Beschrijving:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 4.5V - Op voorraad: