Huis > producten > relays > Hoogfrequente (RF) relais > ARA210A12
ARA210A12
ARA210A12
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ARA210A12 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ARA210A12
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY RF DPDT 1A 12V
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs40 pcs80 pcs
120 pcs280 pcs520 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ARA210A12 Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY RF DPDT 1A 12V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 6224 pcs Data papier RA Relays (ARA)
Categorie relays Turn On Spanning (Max) 9 VDC
Turn Off Voltage (Min) - Klemtype Gull Wing
switching Voltage 30VDC - Max Serie ARA
release Time 4ms Packaging Tube
Andere namen 255-3396
ARA210A12-ND
Temperatuur -40°C ~ 85°C
opereren Time 4ms montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 4 (72 Hours) Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken -
Contact Rating (Current) 1A Contact Material Silver Palladium (AgPd), Gold (Au)
Contactformulier DPDT (2 Form C) coil Voltage 12VDC
coil Type Latching, Single Coil coil Resistance 2.06 kOhms
coil Vermogen 70 mW coil Current 5.8mA