Huis > producten > relays > Hoogfrequente (RF) relais > ARA210A24
ARA210A24
ARA210A24
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ARA210A24 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ARA210A24
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY RF DPDT 1A 24V
(in US Dollars)
40 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ARA210A24 Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY RF DPDT 1A 24V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4284 pcs Data papier RA Relays (ARA)
Categorie relays Turn On Spanning (Max) 18 VDC
Turn Off Voltage (Min) - Klemtype Gull Wing
switching Voltage 30VDC - Max Serie ARA
release Time 4ms Packaging Tube
Temperatuur -40°C ~ 85°C opereren Time 4ms
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 4 (72 Hours)
Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken - Contact Rating (Current) 1A
Contact Material Silver Palladium (AgPd), Gold (Au) Contactformulier DPDT (2 Form C)
coil Voltage 24VDC coil Type Latching, Single Coil
coil Resistance 5.76 kOhms coil Vermogen 100 mW
coil Current 4.2mA