Huis > producten > relays > Hoogfrequente (RF) relais > ARS30Y03
ARS30Y03
ARS30Y03
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ARS30Y03 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ARS30Y03
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY RF SPDT 500MA 3V
(in US Dollars)
40 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ARS30Y03 Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY RF SPDT 500MA 3V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 11792 pcs Data papier ARS Series Datasheet ~
Categorie relays Turn On Spanning (Max) 2.25 VDC
Turn Off Voltage (Min) 0.3 VDC Klemtype Gull Wing
switching Voltage 30VDC - Max Serie ARS