Huis > producten > relays > Hoogfrequente (RF) relais > ARS34Y12
ARS34Y12
ARS34Y12
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ARS34Y12 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ARS34Y12
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY RF SPDT 500MA 12V
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ARS34Y12 Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY RF SPDT 500MA 12V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 20798 pcs Data papier ARS Series Datasheet ~
Categorie relays Turn On Spanning (Max) 9 VDC
Turn Off Voltage (Min) 1.2 VDC Klemtype Gull Wing
switching Voltage 30VDC - Max Serie ARS
release Time 6ms Packaging Tube
Andere namen 255-2715 Temperatuur -40°C ~ 70°C
opereren Time 10ms montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 4 (72 Hours) Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken -
Contact Rating (Current) 500mA Contact Material Gold Plating
Contactformulier SPDT (1 Form C) coil Voltage 12VDC
coil Type Non Latching coil Resistance 720 Ohms
coil Vermogen 200 mW coil Current 16.7mA