Huis > producten > relays > Power Relays, meer dan 2 Amps > DSP2A-DC12V-R
DSP2A-DC12V-R
DSP2A-DC12V-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DSP2A-DC12V-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DSP2A-DC12V-R
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 12V
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DSP2A-DC12V-R Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 12V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 21373 pcs Data papier DSP Series
Categorie relays Turn On Spanning (Max) 9.6 VDC
Turn Off Voltage (Min) 1.2 VDC Klemtype PC Pin
switching Voltage 250VAC, 30VDC - Max Serie DSP