Huis > producten > relays > Power Relays, meer dan 2 Amps > DSP2A-DC24V-R
DSP2A-DC24V-R
DSP2A-DC24V-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DSP2A-DC24V-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DSP2A-DC24V-R
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 24V
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DSP2A-DC24V-R Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 24V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 21695 pcs Data papier DSP Series
Categorie relays Turn On Spanning (Max) 19.2 VDC
Turn Off Voltage (Min) 2.4 VDC Klemtype PC Pin
switching Voltage 250VAC, 30VDC - Max Serie DSP
release Time 5ms Relaistype General Purpose
Packaging Bulk Andere namen 255-3722
DSP2A-DC24V-R-ND
DSP2ADC24VR
Temperatuur -40°C ~ 60°C opereren Time 10ms
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken Sealed - Fully gedetailleerde beschrijving General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 24VDC Coil Through Hole
Contact Rating (Current) 5A Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contactformulier DPST-NO (2 Form A) coil Voltage 24VDC
coil Type Non Latching coil Resistance 1.92 kOhms
coil Vermogen 300 mW coil Current 12.5mA