Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > ECA-1AM682B
ECA-1AM682B
ECA-1AM682B
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ECA-1AM682B met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ECA-1AM682B
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ECA-1AM682B Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 120840 pcs Data papier ECA-xxM Series, Type AECA-xxM Spec Sheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 10V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.630" Dia (16.00mm) Serie M
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1.4A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 2.38A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen ECA1AM682B Temperatuur -40°C ~ 85°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 15 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden 0.295" (7.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 6800µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Capaciteit 6800µF