Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > ECA-1CHG100B
ECA-1CHG100B
ECA-1CHG100B
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ECA-1CHG100B met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ECA-1CHG100B
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ECA-1CHG100B Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1401259 pcs Data papier NHG Series, Type A
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension - Serie NHG
ratings - Polarisatie -
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen ECA1CHG100B Temperatuur -55°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 15 Weeks Lifetime @ Temp. -
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) - ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 10µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can Capaciteit 10µF