Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > ECE-P2EP472HA
ECE-P2EP472HA
ECE-P2EP472HA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ECE-P2EP472HA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ECE-P2EP472HA
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 4700UF 20% 250V SNAP
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer ECE-P2EP472HA Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 4700UF 20% 250V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5601 pcs Data papier T-UP Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 250V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 1.969" Dia (50.00mm) Serie T-UP
Rimpelstroom @ Lage frequentie 9.65A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 13.51A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Andere namen ECEP2EP472HA
P13298
Temperatuur -40°C ~ 85°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Afstand tussen de draden 0.984" (25.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 3.150" (80.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 42 mOhm @ 120Hz gedetailleerde beschrijving 4700µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 42 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
Capaciteit 4700µF toepassingen General Purpose