Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > ECE-P2GA162HA
ECE-P2GA162HA
ECE-P2GA162HA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ECE-P2GA162HA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ECE-P2GA162HA
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 1600UF 20% 400V SNAP
Product parameter
Onderdeel nummer ECE-P2GA162HA Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 1600UF 20% 400V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4562 pcs Data papier T-HA Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 400V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 1.969" Dia (50.00mm) Serie T-HA
Rimpelstroom @ Lage frequentie 5.69A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 7.966A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Andere namen ECEP2GA162HA
P13223
Temperatuur -25°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.984" (25.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 3.622" (92.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 114 mOhm gedetailleerde beschrijving 1600µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 114 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 1600µF toepassingen General Purpose