Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > ECH-S1H272JZ
ECH-S1H272JZ
ECH-S1H272JZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ECH-S1H272JZ met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ECH-S1H272JZ
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP FILM 2700PF 5% 50VDC RADIAL
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer ECH-S1H272JZ Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP FILM 2700PF 5% 50VDC RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5939 pcs Data papier ECHS(Z) Type
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 50V
Nominale spanning - AC - Tolerantie ±5%
Beëindiging PC Pins Size / Dimension 0.335" L x 0.157" W (8.50mm x 4.00mm)