Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > ECH-S1H273JZ
ECH-S1H273JZ
ECH-S1H273JZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ECH-S1H273JZ met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ECH-S1H273JZ
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP FILM 0.027UF 5% 50VDC RADIAL
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer ECH-S1H273JZ Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP FILM 0.027UF 5% 50VDC RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4903 pcs Data papier ECHS(Z) Type
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 50V
Nominale spanning - AC - Tolerantie ±5%
Beëindiging PC Pins Size / Dimension 0.472" L x 0.177" W (12.00mm x 4.50mm)