Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > ECK-A3F271KBP
ECK-A3F271KBP
ECK-A3F271KBP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ECK-A3F271KBP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ECK-A3F271KBP
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP CER 270PF 3KV Y5P RADIAL
Product parameter
Onderdeel nummer ECK-A3F271KBP Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP CER 270PF 3KV Y5P RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5595 pcs Data papier ECC/ECK High Voltage Ceramic Disc Caps
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 3000V (3kV)
Tolerantie ±10% Dikte (Max) -
temperatuurcoëfficiënt Y5P (B) Size / Dimension 0.295" Dia (7.50mm)
Serie KBP ratings -
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Disc
Andere namen ECKA3F271KBP
P9580
Temperatuur -25°C ~ 125°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
lead Style Formed Leads Afstand tussen de draden 0.295" (7.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.453" (11.50mm)
Kenmerken High Voltage Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 270pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc Capaciteit 270pF