Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > ECK-AHD151KB
ECK-AHD151KB
ECK-AHD151KB
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ECK-AHD151KB met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ECK-AHD151KB
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP CER 150PF 2KV Y5P RADIAL
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 483507 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ECK-AHD151KB Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP CER 150PF 2KV Y5P RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 483507 pcs Data papier
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 2000V (2kV)
Tolerantie ±10% Dikte (Max) -
temperatuurcoëfficiënt Y5P (B) Size / Dimension 0.276" Dia (7.00mm)
Serie HD ratings -
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Disc
Andere namen ECKAHD151KB
P12176
Temperatuur -25°C ~ 125°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
lead Style Formed Leads Afstand tussen de draden 0.295" (7.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.433" (11.00mm)
Kenmerken High Voltage Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 150pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc Capaciteit 150pF