Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > ECO-S2AP182DA
ECO-S2AP182DA
ECO-S2AP182DA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ECO-S2AP182DA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ECO-S2AP182DA
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 1800UF 20% 100V SNAP
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5988 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer ECO-S2AP182DA Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 1800UF 20% 100V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5988 pcs Data papier TS-UP Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 100V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 1.181" Dia (30.00mm) Serie TS-UP
Rimpelstroom @ Lage frequentie 2.84A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 3.266A @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In
Andere namen ECOS2AP182DA
P6101
Temperatuur -40°C ~ 85°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Hoogte - Zittend (Max) 1.181" (30.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 138 mOhm @ 120Hz gedetailleerde beschrijving 1800µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 138 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
Capaciteit 1800µF toepassingen General Purpose