Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > ECO-S2AP332CA
ECO-S2AP332CA
ECO-S2AP332CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ECO-S2AP332CA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ECO-S2AP332CA
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 3300UF 20% 100V SNAP
Product parameter
Onderdeel nummer ECO-S2AP332CA Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 3300UF 20% 100V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5406 pcs Data papier TS-UP Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 100V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.984" Dia (25.00mm) Serie TS-UP
Rimpelstroom @ Lage frequentie 4.06A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 4.669A @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In
Andere namen ECOS2AP332CA
P6106
Temperatuur -40°C ~ 85°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 1.969" (50.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 90 mOhm @ 120Hz gedetailleerde beschrijving 3300µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 90 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
Capaciteit 3300µF toepassingen General Purpose