Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > ECQ-E2473JFB
ECQ-E2473JFB
ECQ-E2473JFB
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ECQ-E2473JFB met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ECQ-E2473JFB
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP FILM 0.047UF 5% 250VDC RAD
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ECQ-E2473JFB Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP FILM 0.047UF 5% 250VDC RAD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 457841 pcs Data papier ECQ-E2473JFB View All Specifications
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 250V
Nominale spanning - AC - Tolerantie ±5%
Beëindiging PC Pins Size / Dimension 0.406" L x 0.177" W (10.30mm x 4.50mm)
Serie ECQ-E(F) ratings -
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial
Andere namen ECQE2473JFB Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Afstand tussen de draden 0.295" (7.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.492" (12.50mm)
Kenmerken - diëlektrische materiaal Polyester, Metallized
gedetailleerde beschrijving 0.047µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial Capaciteit 0.047µF
toepassingen General Purpose
Gerelateerde producten
ECQ-E2473KF9 Image
  • Deel#:ECQ-E2473KF9
  • fabrikanten:Panasonic
  • Beschrijving:CAP FILM 0.047UF 10% 250VDC RAD
  • Op voorraad:644310
ECQ-E2473JF Image
  • Deel#:ECQ-E2473JF
  • fabrikanten:Panasonic