Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > ECQ-E2473KBB
ECQ-E2473KBB
ECQ-E2473KBB
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ECQ-E2473KBB met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ECQ-E2473KBB
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP FILM 0.047UF 10% 250VDC RAD
Product parameter
Onderdeel nummer ECQ-E2473KBB Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP FILM 0.047UF 10% 250VDC RAD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 735304 pcs Data papier ECQ-E(B) Series Datasheet
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 250V
Nominale spanning - AC - Tolerantie ±10%
Beëindiging PC Pins Size / Dimension 0.311" L x 0.177" W (7.90mm x 4.50mm)
Serie ECQ-E(B) ratings -
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial
Andere namen ECQE2473KBB Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.488" (12.40mm)
Kenmerken - diëlektrische materiaal Polyester, Metallized
gedetailleerde beschrijving 0.047µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial Capaciteit 0.047µF