Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > ECQ-E4394KFW
ECQ-E4394KFW
ECQ-E4394KFW
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ECQ-E4394KFW met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ECQ-E4394KFW
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP FILM 0.39UF 10% 400VDC RAD
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ECQ-E4394KFW Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP FILM 0.39UF 10% 400VDC RAD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 168220 pcs Data papier ECQ-E4394KFW View All Specifications
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 400V
Nominale spanning - AC - Tolerantie ±10%
Beëindiging PC Pins Size / Dimension 0.728" L x 0.295" W (18.50mm x 7.50mm)
Serie ECQ-E(F) ratings -
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial
Andere namen ECQE4394KFW Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.803" (20.40mm)
Kenmerken - diëlektrische materiaal Polyester, Metallized
gedetailleerde beschrijving 0.39µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial Capaciteit 0.39µF