Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > ECQ-E4473JFW
ECQ-E4473JFW
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ECQ-E4473JFW met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ECQ-E4473JFW
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP FILM 0.047UF 5% 400VDC RAD
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ECQ-E4473JFW Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP FILM 0.047UF 5% 400VDC RAD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 475066 pcs Data papier ECQ-E4473JFW View All Specifications
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 400V
Nominale spanning - AC - Tolerantie ±5%
Beëindiging PC Pins Size / Dimension 0.472" L x 0.197" W (12.00mm x 5.00mm)
Serie ECQ-E(F) ratings -
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial
Andere namen ECQE4473JFW Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.524" (13.30mm)
Kenmerken - diëlektrische materiaal Polyester, Metallized
gedetailleerde beschrijving 0.047µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial Capaciteit 0.047µF
toepassingen General Purpose
Gerelateerde producten
ECQ-E4473KF Image
  • Deel#:ECQ-E4473KF
  • fabrikanten:Panasonic
  • Beschrijving:CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD
  • Op voorraad:740019
  • Deel#:ECQ-E4473KFA
  • fabrikanten:Panasonic
  • Op voorraad:735043
ECQ-E4473JF Image
  • Deel#:ECQ-E4473JF