Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > EEE-FC1A101AP
EEE-FC1A101AP
EEE-FC1A101AP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EEE-FC1A101AP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EEE-FC1A101AP
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 100UF 20% 10V SMD
(in US Dollars)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs
10000 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer EEE-FC1A101AP Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 100UF 20% 10V SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 10V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie FC
Rimpelstroom @ Lage frequentie 172.5mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 230mA @ 100kHz