Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > EEE-FC1A102AP
EEE-FC1A102AP
EEE-FC1A102AP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EEE-FC1A102AP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EEE-FC1A102AP
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 1000UF 20% 10V SMD
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer EEE-FC1A102AP Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 1000UF 20% 10V SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 10V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie FC
Rimpelstroom @ Lage frequentie 502.5mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 670mA @ 100kHz