Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > EEE-FK1C472AM
EEE-FK1C472AM
EEE-FK1C472AM
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EEE-FK1C472AM met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EEE-FK1C472AM
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 4700UF 20% 16V SMD
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer EEE-FK1C472AM Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 4700UF 20% 16V SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm)
Size / Dimension 0.709" Dia (18.00mm) Serie FK
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1.545A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 2.06A @ 100kHz