Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > EEE-FK1C680AP
EEE-FK1C680AP
EEE-FK1C680AP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EEE-FK1C680AP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EEE-FK1C680AP
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 68UF 20% 16V SMD
(in US Dollars)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs
10000 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer EEE-FK1C680AP Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 68UF 20% 16V SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Size / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Serie FK
Rimpelstroom @ Lage frequentie 156mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 240mA @ 100kHz