Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > EEE-FT1H331GP
EEE-FT1H331GP
EEE-FT1H331GP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EEE-FT1H331GP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EEE-FT1H331GP
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 50V SMD
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer EEE-FT1H331GP Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 50V SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie FT
Rimpelstroom @ Lage frequentie 585mA @ 120Hz ratings AEC-Q200