Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > EEE-FT1V330AR
EEE-FT1V330AR
EEE-FT1V330AR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EEE-FT1V330AR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EEE-FT1V330AR
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD
(in US Dollars)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs
10000 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer EEE-FT1V330AR Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 35V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Size / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Serie FT
Rimpelstroom @ Lage frequentie 156mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 240mA @ 100kHz