Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > EEE-FT1V680AP
EEE-FT1V680AP
EEE-FT1V680AP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EEE-FT1V680AP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EEE-FT1V680AP
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 68UF 20% 35V SMD
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer EEE-FT1V680AP Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 68UF 20% 35V SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 35V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Size / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Serie FT
Rimpelstroom @ Lage frequentie 195mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 300mA @ 100kHz