Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > EEE-TG1V471UQ
EEE-TG1V471UQ
EEE-TG1V471UQ
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EEE-TG1V471UQ met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EEE-TG1V471UQ
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 470UF 20% 35V SMD
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer EEE-TG1V471UQ Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 470UF 20% 35V SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 6024 pcs Data papier Aluminum Elect Caps, Part Number System
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 35V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm)
Size / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Serie TG
Rimpelstroom @ Lage frequentie 520mA @ 120Hz ratings AEC-Q200