Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > EEE-TG2A331M
EEE-TG2A331M
EEE-TG2A331M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EEE-TG2A331M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EEE-TG2A331M
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 100V SMD
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer EEE-TG2A331M Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 100V SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4013 pcs Data papier Aluminum Elect Caps, Part Number System
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 100V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm)
Size / Dimension 0.709" Dia (18.00mm) Serie TG
Rimpelstroom @ Lage frequentie 260mA @ 120Hz ratings AEC-Q200