Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > EEU-EB2C101
EEU-EB2C101
EEU-EB2C101
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EEU-EB2C101 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EEU-EB2C101
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer EEU-EB2C101 Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 109417 pcs Data papier EB Series, A Type Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 160V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.630" Dia (16.00mm) Serie EB
Rimpelstroom @ Lage frequentie 583mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.06A @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen EEUEB2C101
P5905
Temperatuur -25°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 15 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.295" (7.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 100µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Capaciteit 100µF