Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > EEU-EB2C220
EEU-EB2C220
EEU-EB2C220
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EEU-EB2C220 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EEU-EB2C220
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer EEU-EB2C220 Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 284500 pcs Data papier EB Series, A Type Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 160V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie EB
Rimpelstroom @ Lage frequentie 258.5mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 470mA @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen EEUEB2C220
P5900
Temperatuur -25°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 15 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.787" (20.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 22µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Capaciteit 22µF