Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > EEU-FC1C222B
EEU-FC1C222B
EEU-FC1C222B
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EEU-FC1C222B met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EEU-FC1C222B
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
(in US Dollars)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer EEU-FC1C222B Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 184491 pcs Data papier EEUFC1C222B View All Specifications
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Serie FC
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1.556A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.945A @ 100kHz