Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > EEU-FC1C271
EEU-FC1C271
EEU-FC1C271
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EEU-FC1C271 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EEU-FC1C271
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 270UF 20% 16V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer EEU-FC1C271 Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 270UF 20% 16V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 512264 pcs Data papier EEU-FC1C271 View All Specifications
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie FC
Rimpelstroom @ Lage frequentie 360.8mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 555mA @ 100kHz
ratings AEC-Q200 Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen EEUFC1C271
P11200
Temperatuur -55°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 15 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.138" (3.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 117 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 0.453" (11.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 270µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 270µF toepassingen Automotive