Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > EEU-FC1C470B
EEU-FC1C470B
EEU-FC1C470B
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EEU-FC1C470B met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EEU-FC1C470B
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer EEU-FC1C470B Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 951653 pcs Data papier EEUFC1C470B View All Specifications
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Serie FC
Rimpelstroom @ Lage frequentie 113.8mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 175mA @ 100kHz
ratings AEC-Q200 Polarisatie Polar
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen EEUFC1C470B Temperatuur -55°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 15 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 800 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 0.571" (14.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 47µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 47µF toepassingen Automotive