Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > EEU-FC1C471
EEU-FC1C471
EEU-FC1C471
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EEU-FC1C471 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EEU-FC1C471
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer EEU-FC1C471 Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 487981 pcs Data papier EEU-FC1C471 View All Specifications
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie FC
Rimpelstroom @ Lage frequentie 566.3mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 755mA @ 100kHz
ratings AEC-Q200 Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen EEUFC1C471
P10248
Temperatuur -55°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 15 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 90 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 470µF toepassingen Automotive