Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > EEU-FC1E102S
EEU-FC1E102S
EEU-FC1E102S
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EEU-FC1E102S met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EEU-FC1E102S
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer EEU-FC1E102S Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 137520 pcs Data papier EEU-FC1E102S View All Specifications
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.630" Dia (16.00mm) Serie FC
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1.268A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.69A @ 100kHz
ratings AEC-Q200 Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen EEUFC1E102S
P10279
Temperatuur -55°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 15 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.295" (7.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 43 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 0.591" (15.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 1000µF toepassingen Automotive