Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > EEU-FC1E102SB
EEU-FC1E102SB
EEU-FC1E102SB
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EEU-FC1E102SB met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EEU-FC1E102SB
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer EEU-FC1E102SB Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 68736 pcs Data papier EEUFC1E102SB View All Specifications
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.630" Dia (16.00mm) Serie FC
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1.268A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.69A @ 100kHz