Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > EEU-FS1E222
EEU-FS1E222
EEU-FS1E222
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EEU-FS1E222 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EEU-FS1E222
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 2200UF 20% 25V T/H
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer EEU-FS1E222 Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 2200UF 20% 25V T/H Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Serie FS
Rimpelstroom @ Lage frequentie 2.552A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 3.19A @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen EEUFS1E222
P122395
Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Fabrikant Standaard Levertijd 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Impedantie 15 mOhms
Hoogte - Zittend (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 2200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Capaciteit 2200µF