Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > EEU-FS1H151LB
EEU-FS1H151LB
EEU-FS1H151LB
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EEU-FS1H151LB met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EEU-FS1H151LB
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 150UF 20% 50V THRU HOLE
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer EEU-FS1H151LB Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 150UF 20% 50V THRU HOLE Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie FS
Rimpelstroom @ Lage frequentie 798mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.14A @ 100kHz