Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > EEU-FS2A270B
EEU-FS2A270B
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EEU-FS2A270B met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EEU-FS2A270B
Fabrikant Panasonic
Beschrijving 100VDC, 27UF
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer EEU-FS2A270B Fabrikant Panasonic
Beschrijving 100VDC, 27UF Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 100V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie FS
Rimpelstroom @ Lage frequentie 269.5mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 490mA @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Cut Tape (CT) Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen PCE5186CT Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) Not Applicable
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 160 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 27µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 27µF toepassingen General Purpose