Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > EEU-FS2A390
EEU-FS2A390
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EEU-FS2A390 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EEU-FS2A390
Fabrikant Panasonic
Beschrijving 100VDC, 39UF
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer EEU-FS2A390 Fabrikant Panasonic
Beschrijving 100VDC, 39UF Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 100V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie FS
Rimpelstroom @ Lage frequentie 324.5mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 590mA @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen EEUFS2A390
PCE5222
Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) Not Applicable
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.138" (3.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 112 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 39µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 39µF toepassingen General Purpose