Huis > producten > filters > Common Mode Chokes > ELF-18D450B
ELF-18D450B
ELF-18D450B
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ELF-18D450B met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ELF-18D450B
Fabrikant Panasonic
Beschrijving COMMON MODE CHOKE 800MA 2LN TH
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ELF-18D450B Fabrikant Panasonic
Beschrijving COMMON MODE CHOKE 800MA 2LN TH Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 32801 pcs Data papier ELF N,V Series
Categorie filters Nominale spanning - DC -
Nominale spanning - AC - Size / Dimension 0.984" L x 0.709" W (25.00mm x 18.00mm)