Huis > producten > filters > Common Mode Chokes > ELF-18D450K
ELF-18D450K
ELF-18D450K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ELF-18D450K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ELF-18D450K
Fabrikant Panasonic
Beschrijving COMMON MODE CHOKE 1.8A 2LN TH
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5373 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer ELF-18D450K Fabrikant Panasonic
Beschrijving COMMON MODE CHOKE 1.8A 2LN TH Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5373 pcs Data papier ELF N,V Series
Categorie filters Nominale spanning - DC -
Nominale spanning - AC - Size / Dimension 0.984" L x 0.709" W (25.00mm x 18.00mm)