Huis > producten > filters > Common Mode Chokes > ELF-18D603
ELF-18D603
ELF-18D603
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ELF-18D603 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ELF-18D603
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CMC 5.6MH 1.8A 2LN TH
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer ELF-18D603 Fabrikant Panasonic
Beschrijving CMC 5.6MH 1.8A 2LN TH Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5895 pcs Data papier ELF Series, H, F, MELF18D6xxx Spec
Categorie filters Nominale spanning - DC -
Nominale spanning - AC 250V Size / Dimension 1.122" L x 1.142" W (28.50mm x 29.00mm)